Marki » R S » skórzane « Grupy

skórzany
dymny
agarowy
Fireside Intense Sonoma Scent Studio dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Fireside Intense marki Sonoma Scent Studio to skórzane perfumy dla kobiet i mężczyzn. Fireside Intense został wydany w 2007 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Laurie Erickson. Perfumy zawierają takie składniki, jak brzoza, drzewo sandałowe, drzewo gwajakowe, mech dębowy, cedr virginia, ambra, kastoreum, agar (oud), skóra, cyprys i papirus.

Brzoza Drzewo sandałowe Drzewo gwajakowe Mech dębowy Cedr Virginia Ambra Kastoreum Agar (oud) Skóra Cyprys Papirus

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Fireside Intense by Sonoma Scent Studio.

Fireside Intense Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Sonoma Scent Studio Fireside Intense, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Sonoma Scent Studio Fireside Intense, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Fireside Intense marki Sonoma Scent Studio. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Fireside Intense marki Sonoma Scent Studio reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Slumberhouse Jeke Olivier Durbano Cristal de Roche (Rock Crystal) Clinique Aromatics Elixir Comme des Garcons Comme des Garcons Series 3 Incense: Avignon Slumberhouse Vikt Sonoma Scent Studio Incense Pure Norma Kamali Incense Serge Lutens Borneo 1834 Montale Greyland Etro Etra Etro Montale Dark Aoud Comme des Garcons Comme des Garcons Series 3 Incense: Kyoto Parfum d`Empire Wazamba L`Artisan Parfumeur Tea for Two Nasomatto Black Afgano Carner Barcelona Cuirs Serge Lutens Fille en Aiguilles CB I Hate Perfume M2 Black March Profumum Roma Oxiana Diptyque L'Eau Trois