Marki » R S » drzewno - aromatyczne « Grupy

Fig Tree Sonoma Scent Studio dla kobiet i mężczyzn

Fig Tree Sonoma Scent Studio dla kobiet i mężczyzn

Mam: 2 Chcę: 1

Fig Tree marki Sonoma Scent Studio to drzewno - aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Fig Tree został wydany w 2011 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Laurie Erickson. Perfumy zawierają takie składniki, jak figowiec, liść figi, czarna figa, wanilia, cedr virginia, paczula, fasolka tonka i piżmo.

Figowiec Liść figi Czarna figa Wanilia Cedr Virginia Paczula Fasolka tonka Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Fig Tree by Sonoma Scent Studio.

Fig Tree Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Sonoma Scent Studio Fig Tree, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Sonoma Scent Studio Fig Tree, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Fig Tree marki Sonoma Scent Studio. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Fig Tree marki Sonoma Scent Studio reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Diesel Diesel Green Masculine Ermenegildo Zegna Acqua D'Estate Essenza 2007 Salvatore Ferragamo Incanto Essential Pour Homme Banana Republic Cordovan Gai Mattiolo That`s Amore! Tattoo Lui Fragonard Papa Cheri Iceberg The Iceberg Fragrance for Men Acqua di Parma Acqua di Parma Blu Mediterraneo Bergamotto di Calabria Laura Biagiotti Mistero di Roma Uomo D.S. & Durga Beartrapper Teufels Kuche Patchouly Lavandula Social Creatures Rebel Ambush