Marki » R S » drzewno - kwiatowo - piżmowe « Grupy

Egyptian Musk Sonoma Scent Studio dla kobiet i mężczyzn

Egyptian Musk Sonoma Scent Studio dla kobiet i mężczyzn

Egyptian Musk Sonoma Scent Studio dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Egyptian Musk marki Sonoma Scent Studio to drzewno - kwiatowo - piżmowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Egyptian Musk został wydany w 2006 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Laurie Erickson. Perfumy zawierają takie składniki, jak piżmo, drzewo sandałowe, paczula i nuty kwiatowe.

Piżmo Drzewo sandałowe Paczula Nuty kwiatowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Egyptian Musk by Sonoma Scent Studio.

Egyptian Musk Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Sonoma Scent Studio Egyptian Musk, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Sonoma Scent Studio Egyptian Musk, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Egyptian Musk marki Sonoma Scent Studio. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Egyptian Musk marki Sonoma Scent Studio reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - kwiatowo - piżmowe
Christian Dior Dune Calvin Klein CK One Summer 2005 Carolina Herrera 212 Men Cafe Parfums Cafe-Cafe Puro Burberry Touch for Men Antonio Banderas Antonio Paul Smith Paul Smith Men L`Erbolario Musk ID Parfums Secrets de Hammam Jean Charles Brosseau Atlas Cedar Van Gils Tendenza Esteban Ambrorient