Marki » R S » orientalne « Grupy

Sonia Rykiel Sonia Rykiel dla kobiet

Sonia Rykiel Sonia Rykiel dla kobiet

Sonia Rykiel Sonia Rykiel dla kobiet Zdjęcia

Sonia Rykiel marki Sonia Rykiel to orientalne perfumy dla kobiet. Sonia Rykiel został wydany w 1997 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Emilie (Bevierre) Coppermann. Nutami głowy są ananas, czarna porzeczka, mandarynka, ylang-ylang i passiflora; nutami serca są rozmaryn, wiciokrzew, irys, paczula, fiołek, jaśmin, konwalia i róża; nutami bazy są drzewo sandałowe, fasolka tonka, ambra, benzoes, wanilia i cedr.

Ananas Czarna porzeczka Mandarynka Ylang-ylang Passiflora

Rozmaryn Wiciokrzew Irys Paczula Fiołek Jaśmin Konwalia Róża

Drzewo sandałowe Fasolka tonka Ambra Benzoes Wanilia Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Sonia Rykiel by Sonia Rykiel.

Madame Gres
Laura Rose
Liberte
Fruitchouli Flash

Sonia Rykiel Recenzje Perfum

mamigora
mamigora

Mmmmm...mega zapach. Czuję ananasa z rozmarynem, iskrzącą mandarynkę i upajający ylang-ylang. Razem wzięte wywołują wspomnienie zimowych świąt i typowych dla nich kuchennych aromatów.
Zapach jest korzenno-przyprawowy, ciepły, soczysty, na wstępie jakby pierniki w otoczeniu owoców, a potem wkracza paczula i dostraja odbiór do subtelnego kolędowania Muglerowskiego anioła. Jest to jednak miłe dla uszu solo cherubinka, a nie gromka pieśń zastępów. W przerwach anioł przepłukuje gardło wodą ze źródeł theorema-lnych, jakby Fendi pisał refren, ale bardzo krótki i nucony z cicha.
Bardzo przyjemnie się wtulić w pomarańczowy sweterek Soni. Nawet taki miniaturowy jaki posiadam, leży na mnie jak ulał.

Sylwia74
Sylwia74

Piękny ciepły zapach jak kaszmirowy, ciepły sweterek. Myślę, że flakon idealnie oddaje to co kryje w środku. Zapach ciężki i odurzający. Aż żal, że nie jest już dostępny w sprzedaży. Niesamowicie trwały, pamiętam, że kilka kropli za uszami wystarczyło by znajomi pytali czym tak pięknie pachnę. Orientalny, bardzo kobiecy i zmysłowy.

Lakebutler
Lakebutler

Cóż to był za zapach, tęsknię za takimi zapachami, a nie jeśli już słodko to klony Angela, Euphorii itp.
Zapach owoców jak niżej wspomniane ananasa,mandarynki, troszkę wanilii, troszkę bursztynowo... Trwały, kobiecy, seksowny zmysłowy.
Taka bardziej dziewczęca i sportowa odpowiedź na Dune.

grudzienszal
grudzienszal

Testuję latem i stwierdzam,że są rewelacyjne mimo,że o tej porze roku są bardzo bliskoskórne.Na początku ananas,porzeczka czarna i mandarynka dają świeżego kopa.Potem zdawałoby się -wszystko bardzo cichnie,ale to taki trik bowiem w miarę upływu czasu pieknie rozwija się ananas na pościółce benzoesu,ambry i tonki.Zimą będą moim HITEM!!!

Alixia
Alixia

Zapach dla wielbicielki ciężkich nut. Wszystkie elementy współgrają tworząc soczysty, orientalny zapach. Nieodparcie mam skojarzenia z Angel Muglera..:) miły dla mojego nosa, raczej na wieczór i raczej niewielka kropelka, takie muśnięcie... i wystarczy:) Zapach, który poprawia nastrój:)

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Sonia Rykiel Sonia Rykiel, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Sonia Rykiel Sonia Rykiel, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Sonia Rykiel marki Sonia Rykiel. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Sonia Rykiel marki Sonia Rykiel reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Laura Biagiotti Roma Rochas Alchimie Thierry Mugler Angel Garden Of Stars - La Rose Angel Torrente L`Or de Torrente Hermes Eau des Merveilles Cacharel Noa Guerlain Samsara Eau de Parfum Lalique Perles De Lalique Joop! Joop! Femme Christian Dior Dune Joop! Joop! Le Bain Giorgio Armani Sensi Sonia Rykiel Rykiel Woman Christian Dior Dior Addict Guerlain L'Instant de Guerlain Christian Dior Hypnotic Poison Rochas Absolu Christian Dior Dolce Vita Yves Rocher Nature Millenaire Jean Paul Gaultier Classique