Marki » R S » orientalne « Grupy

Sonia Rykiel Sonia Rykiel dla kobiet

Sonia Rykiel Sonia Rykiel dla kobiet

Sonia Rykiel Sonia Rykiel dla kobiet Zdjęcia

Sonia Rykiel marki Sonia Rykiel to orientalne perfumy dla kobiet. Sonia Rykiel został wydany w 1997 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Emilie (Bevierre) Coppermann. Nutami głowy są ananas, czarna porzeczka, mandarynka, ylang-ylang i passiflora; nutami serca są rozmaryn, wiciokrzew, irys, paczula, fiołek, jaśmin, konwalia i róża; nutami bazy są drzewo sandałowe, fasolka tonka, ambra, benzoes, wanilia i cedr.

Ananas Czarna porzeczka Mandarynka Ylang-ylang Passiflora

Rozmaryn Wiciokrzew Irys Paczula Fiołek Jaśmin Konwalia Róża

Drzewo sandałowe Fasolka tonka Ambra Benzoes Wanilia Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Sonia Rykiel by Sonia Rykiel.

Laura Rose
Madame Gres
Liberte
Tempore Donna

Sonia Rykiel Recenzje Perfum

Sylwia74
Sylwia74

Piękny ciepły zapach jak kaszmirowy, ciepły sweterek. Myślę, że flakon idealnie oddaje to co kryje w środku. Zapach ciężki i odurzający. Aż żal, że nie jest już dostępny w sprzedaży. Niesamowicie trwały, pamiętam, że kilka kropli za uszami wystarczyło by znajomi pytali czym tak pięknie pachnę. Orientalny, bardzo kobiecy i zmysłowy.

Lakebutler
Lakebutler

Cóż to był za zapach, tęsknię za takimi zapachami, a nie jeśli już słodko to klony Angela, Euphorii itp.
Zapach owoców jak niżej wspomniane ananasa,mandarynki, troszkę wanilii, troszkę bursztynowo... Trwały, kobiecy, seksowny zmysłowy.
Taka bardziej dziewczęca i sportowa odpowiedź na Dune.

grudzienszal
grudzienszal

Testuję latem i stwierdzam,że są rewelacyjne mimo,że o tej porze roku są bardzo bliskoskórne.Na początku ananas,porzeczka czarna i mandarynka dają świeżego kopa.Potem zdawałoby się -wszystko bardzo cichnie,ale to taki trik bowiem w miarę upływu czasu pieknie rozwija się ananas na pościółce benzoesu,ambry i tonki.Zimą będą moim HITEM!!!

Alixia
Alixia

Zapach dla wielbicielki ciężkich nut. Wszystkie elementy współgrają tworząc soczysty, orientalny zapach. Nieodparcie mam skojarzenia z Angel Muglera..:) miły dla mojego nosa, raczej na wieczór i raczej niewielka kropelka, takie muśnięcie... i wystarczy:) Zapach, który poprawia nastrój:)

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Sonia Rykiel Sonia Rykiel, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Sonia Rykiel Sonia Rykiel, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Sonia Rykiel marki Sonia Rykiel. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Sonia Rykiel marki Sonia Rykiel reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Laura Biagiotti Roma Thierry Mugler Angel Garden Of Stars - La Rose Angel Rochas Alchimie Joop! Joop! Femme Rochas Absolu Christian Dior Hypnotic Poison Jean Paul Gaultier Classique Chopard Casmir Guerlain Samsara Eau de Parfum Donna Karan Black Cashmere Cacharel Noa Yves Rocher Neblina Torrente L`Or de Torrente Givenchy Ange ou Demon Yves Rocher Nature Millenaire Sonia Rykiel Rykiel Woman Christian Dior Dune Yves Rocher Vanille Noire Hermes Elixir des Merveilles Lancome Miracle