Marki » R S » kwiatowo - owocowe « Grupy

Rykiel Rose Sonia Rykiel dla kobiet

Rykiel Rose Sonia Rykiel dla kobiet

Rykiel Rose Sonia Rykiel dla kobiet Zdjęcia Rykiel Rose Sonia Rykiel dla kobiet Zdjęcia

Rykiel Rose marki Sonia Rykiel to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Rykiel Rose został wydany w 2000 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Gerard Anthony. Nutami głowy są goździk (roślina), granat, głóg, papryczka pimento i róża bułgarska; nutami serca są piwonia, liczi, frezja, róża turecka, lotos i kardamon; nutami bazy są drzewo sandałowe, ambra i białe piżmo.

Goździk (roślina) Granat Głóg Papryczka pimento Róża bułgarska

Piwonia Liczi Frezja Róża turecka Lotos Kardamon

Drzewo sandałowe Ambra Białe piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Rykiel Rose by Sonia Rykiel.

Rykiel Woman Eau de Toilette
Le Baiser

Rykiel Rose Recenzje Perfum

Charleen
Charleen

RYKIEL ROSE TO DWA ZAPACHY. BARDZO UDANE ZRESZTĄ.

Najpierw była woda perfumowana. To ta ze złotą nakrętką i ciemnoróżowym pudełku.
Niesamowicie zmysłowe połączenie róży z pikantnymi nutami korzennymi i ciepłą ambrą.
Nuty są opisane powyżej. Bardzo dobrze zmieszany, ciepły zmysłowy i ma świetne parametry. Przynajmniej u mnie twały i bardzo komplementowany. Nadal dostępny i to często w dobrej cenie.

WODA TOALETOWA TO ZUPEŁNIE INNA HISTORIA. INTYMNA I ZMYSŁOWA
Butelka ma różowy korek i jasne pudełko. Aaach delikatne ale jak zmysłowe i trwałe. To jest sweterek od chanel. Róża pudrowo aksamitna. I ta wersja rozkłada mnie na łopatki.

NUTY GŁOWY:
Białe kwiaty, kwiat japońskiej wiśni, frezja, lotos, granat

SERCE
bułgarska róża i absolut tureckiej róży jaśmin, Seringa i kwiat majowego drzewa

BAZA
Zmysłowy, pudrowy heliotrop, białe piżmo, drzewo tekowe i sandałowe.

REASUMUJĄC bardzo lubię oba, mają świetną trwałość i opowiadają zupełnie inną historię.

P.S. Nie rozumiem, dlaczego na tak rozbudowanym portalu tylko niektóre zapachy mają oddzielną kategorię dla EDT, nawet jeżeli są to inne zapachy. Bardzo jest to mylące, bo często mam wrażenie, że czytamy lub opisujemy różne zapachy.

mamigora
mamigora

Nie spodziewałm się, że polubię ( bo różowo i różanie), a jednak...
To na wskroś elegancki i szykowny zapach, idealnie wpasowuje sie w klasyczny styl i takąż garderobę. Dla pieknej, zadbanej kobiety na szpilkach i w kolii z pereł. Wyobrażam sobie gwiazdę Hollywood z wyrobioną renomą, seksowną , z klasą.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Sonia Rykiel Rykiel Rose, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Sonia Rykiel Rykiel Rose, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Rykiel Rose marki Sonia Rykiel. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Rykiel Rose marki Sonia Rykiel reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Sonia Rykiel Sonia Rykiel Lancome Poeme Kenzo Kashaya Elizabeth Arden Sunflowers Christian Dior Dune Givenchy Amarige Guess Guess Seductive Lancome Tresor Marc Jacobs Lola Guerlain Insolence Eau de Parfum Jean Paul Gaultier Classique Burberry Burberry Women Max Mara Max Mara Tous Touch Helena Rubinstein Wanted Cartier Delices De Cartier Eau de Parfum Rochas Tocade Paco Rabanne Ultrared Guess Guess By Marciano Rochas Absolu