Marki » R S » orientalno - przyprawowe « Grupy

Rykiel Homme Grey Sonia Rykiel dla mężczyzn

Rykiel Homme Grey Sonia Rykiel dla mężczyzn

Rykiel Homme Grey marki Sonia Rykiel to orientalno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Rykiel Homme Grey został wydany w 2003 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Edouard Flechier. Nutami głowy są kwiat pomarańczy, mandarynka, zielone jabłko, anyż gwiazdkowaty i yuzu; nutami serca są cyklamen, gałka muszkatołowa, cejloński cynamon i brazylijskie drzewo różane; nutami bazy są drzewo sandałowe, fasolka tonka, piżmo i chiński cedr.

Kwiat pomarańczy Mandarynka Zielone Jabłko Anyż gwiazdkowaty Yuzu

Cyklamen Gałka muszkatołowa Cejloński cynamon Brazylijskie drzewo różane

Drzewo sandałowe Fasolka tonka Piżmo Chiński cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Rykiel Homme Grey by Sonia Rykiel.

Rykiel Homme Grey Recenzje Perfum

domurst
domurst

Ja za to chętnie dodam, że Grey pachnie na mnie sokiem z młodziutkich witek brzozowych tudzież mokrym asfaltem po ciepłym, wiosennym deszczu. Delikatny, świeżutki, przejrzysty i niestety, chyba zbyt delikatny. Poza tym też jak najbardziej mógłbym... (w tym momencie zrywa się niespodziewanie i wybiega do drugiego pokoju w celu odszukania długopisu do podpisania się pod poniższym)

Roq
Roq

Bardzo chciałem napisać własną recenzję Soni Rykiel Grey, ale po przeczytaniu poniższej, stwierdziłem, że Tam napisała właściwie wszystko to, co ja bym napisał. Dlatego postanowiłem wręczyć jej balonika i pogratulować trafnych spostrzeżeń dotyczących tego zapachu. Podpisuję się pod tym obiema rękami...
(powoli, kołysząc biodrami i pogwizdując pod nosem, idzie po ręce i długopis)

Tam
Tam

Stoi sobie skromnie szary T-shirt i nie rzuca się w oczy. Bo i po co? Kto szuka to znajdzie nienachalną elegancję, umiar, harmonię i nie da się uwieść krzykliwym reklamowanym "wynalazkom", które do pięt Grey'owi nie sięgają.
Nie jest to wprawdzie dzieło wybitne i rzucające na kolana, niemniej bardzo solidny, staranny produkt perfumiarski towarzyszący człowiekowi na dobre i na złe. Świetnie komponuje się z codziennym sportowym przyodziewkiem, nie straszy także przy okazjach pracowniczo/oficjalnych, dyskretnie wabi wieczorami. Świeży za sprawą mandarynki i jabłka, uśmiechnięty cyklamenem, ciepły piżmem, drzewami i cynamonem. Cedr nie wierci w nosie, co zapisuję na plus, albowiem nadmiar szyszek kąpielowych w męskich wodach doprowadza mnie do rozstroju.
W sumie Grey Soni Rykiel robi bardzo dobre wrażenie.
To zapach mężczyzny pewnego swoich walorów, takiego, który nie musi rzucać się na bliźnich( tutaj w ich nosy), by zaistnieć.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Sonia Rykiel Rykiel Homme Grey, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Sonia Rykiel Rykiel Homme Grey, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Rykiel Homme Grey marki Sonia Rykiel. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Rykiel Homme Grey marki Sonia Rykiel reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Lalique Lalique White Paul Smith Paul Smith Story Lanvin Oxygene Homme Burberry London for Men Christian Dior Eau Sauvage Extreme Christian Dior Eau Sauvage Guerlain Habit Rouge Eau de Toilette Chanel Egoiste Yves Saint Laurent Body Kouros Gucci Gucci Pour Homme II Bvlgari Aqva Pour Homme Guerlain Habit Rouge L`Eau Cerruti Cerruti 1881 Summer Fragrance pour Homme Trussardi Trussardi Black Extreme Alfred Dunhill Dunhill Icon Absolute Trussardi Blue Land Trussardi Uomo Trussardi 2011 Lanvin Eclat d'Arpege Pour Homme Guerlain L’Homme Ideal Cologne Alfred Dunhill Icon