Marki » R S » orientalno - kwiatowe « Grupy

Tiare Solinotes dla kobiet i mężczyzn

Tiare Solinotes dla kobiet i mężczyzn

kokosowy
Tiare Solinotes dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Tiare marki Solinotes to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Tiare został wydany w 2013 roku. Nutami głowy są kokos i brzoskwinia; nutą serca jest gardenia tahitańska; nutą bazy jest ambra.

Kokos Brzoskwinia

Gardenia tahitańska

Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Tiare by Solinotes.

Tiare Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Solinotes Tiare, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Solinotes Tiare, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Tiare marki Solinotes. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Tiare marki Solinotes reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Lancome Sikkim (La Collection Fragrances) Celine Dion Belong Yves Saint Laurent Cinema Gold Vivienne Westwood Anglomania L`Occitane en Provence Notre Flore Neroli Benetton United Colors of Benetton Woman Marina Picasso Chapeau Bleu Jennifer Lopez My Glow Teufels Kuche Tender Effection Viktor&Rolf Flowerbomb Christmas 2010 Edition Arrogance Arrogance Les Perfumes Heliotrophine Nejma Nejma 5