Marki » R S » drzewno - aromatyczne « Grupy

Patchouli Solinotes dla kobiet i mężczyzn

Patchouli Solinotes dla kobiet i mężczyzn

Mam: 2 Chcę: 2

Patchouli Solinotes dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Patchouli Solinotes dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Patchouli marki Solinotes to drzewno - aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Patchouli został wydany w 2010 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak paczula.

Paczula

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Patchouli by Solinotes.

Patchouli Recenzje Perfum

gardenia
gardenia

Ciepły, drapiący i chrupki, balsamiczy, słodkawy. Jako damski z kocim pazurem, zadziorny, jako męski łagodny ale z belmondowskim* uśmiechem.
Nie ma wanilii? A pachnie w bazie wysuszoną czarną balsamiczną laseczką. Nie ma jeżyn, zerwanych prosto z wysuszonego letnim słońcem krzaka? A pachnie jeżynami z So Pretty Cartiera.
Ziemisty, szyprowaty, kanciasaty, męsko - damski, wysuszone trawska, parująca gleba a jednak...przytulny, swobodny, nowoczesny i taki na luzie, taki na co dzień.
Trwałość średnia, projekcja też, ale mnie nie przeszkadza psiknąć się parę razy na dzień, za tę cenę? Nie ma sprawy!
A gdyby był w innej buteleczce z wymyślną nazwą, historią i...ceną?
Na szczęście nie jest i na szczęście go posiadam :) I polecam! Gorąco! Nie tylko paczulomaniakom!

*belmondowski: szelmowski, łobuzerski jak uśmiech Jean Paul Belmondo ;)

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Solinotes Patchouli, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Solinotes Patchouli, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Patchouli marki Solinotes. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Patchouli marki Solinotes reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Lacoste Lacoste Pour Homme Givenchy Very Irresistible Givenchy Fresh Attitude Ralph Lauren Polo Black Alfred Dunhill X-Centric L`Occitane en Provence Notre Flore Cedar Diptyque Philosykos Aveda Yatra Luciano Soprani Soprani Uomo Shantara Shaman Adidas Pure Game Special Edition Carolina Herrera Herrera for Men Sensual Vetiver Jeanne Arthes Rocky Man White