Marki » R S » kwiatowe « Grupy

Fleur de Jasmin Solinotes dla kobiet i mężczyzn

Fleur de Jasmin Solinotes dla kobiet i mężczyzn

Fleur de Jasmin Solinotes dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Fleur de Jasmin Solinotes dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Fleur de Jasmin marki Solinotes to kwiatowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Fleur de Jasmin został wydany w 2014 roku. Nutami głowy są bergamotka, białe kwiaty i nuty przyprawowe; nutami serca są jaśmin wielkolistny, frezja i konwalia; nutami bazy są cedr, ambra i piżmo.

Bergamotka Białe kwiaty Nuty przyprawowe

Jaśmin wielkolistny Frezja Konwalia

Cedr Ambra Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Fleur de Jasmin by Solinotes.

Fleur de Jasmin Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Solinotes Fleur de Jasmin, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Solinotes Fleur de Jasmin, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Fleur de Jasmin marki Solinotes. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Fleur de Jasmin marki Solinotes reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Calvin Klein Eternity Love Gai Mattiolo That`s Amore! Tattoo Lei Tous Metallic L`Erbolario Tuberosa Etat Libre d`Orange Putain des Palaces Jardin de France Chevrefeuille Kate Spade Kate Spade Revlon Love Her Madly Blue Q Dirty Girl Ulric de Varens UDV Pour Elle Scaasi Scaasi Issey Miyake L`Eau d`Issey Florale