Marki » R S » kwiatowo - owocowe « Grupy

Fleur de Frangipanier Solinotes dla kobiet i mężczyzn

Fleur de Frangipanier Solinotes dla kobiet i mężczyzn

Fleur de Frangipanier Solinotes dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Fleur de Frangipanier marki Solinotes to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Fleur de Frangipanier został wydany w 2014 roku. Nutami głowy są pomarańcza, bergamotka i jabłko; nutami serca są róża, lilia i kwiat brzoskwini; nutami bazy są wanilia, piżmo i drzewo sandałowe.

Pomarańcza Bergamotka Jabłko

Róża Lilia Kwiat brzoskwini

Wanilia Piżmo Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Fleur de Frangipanier by Solinotes.

Fleur de Frangipanier Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Solinotes Fleur de Frangipanier, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Solinotes Fleur de Frangipanier, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Fleur de Frangipanier marki Solinotes. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Fleur de Frangipanier marki Solinotes reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Fendi Fantasia Fendi Molton Brown Intoxicating Davana Blossom Campos de Ibiza Higo Fragonard Belle de Soleil Bath and Body Works Irresistible Apple O Boticario Floratta Emotion Boadicea the Victorious Pure Voluspa Corsica Corine de Farme Hannah Montana Corine de Farme High School Musical Mariah Carey Lollipop Bling Ribbon Jeanne Arthes Boum Cherry