Marki » R S » kwiatowo - owocowe « Grupy

Fleur de Cerisier Solinotes dla kobiet i mężczyzn

Fleur de Cerisier Solinotes dla kobiet i mężczyzn

Miałem: 1

Fleur de Cerisier Solinotes dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Fleur de Cerisier marki Solinotes to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Fleur de Cerisier został wydany w 2013 roku. Nutę głowy stanowi cytrusy; nutą serca jest kwiat wiśni; nutami bazy są czerwone jagody, jabłko i piżmo.

Cytrusy

Kwiat wiśni

Czerwone jagody Jabłko Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Fleur de Cerisier by Solinotes.

Fleur de Cerisier Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Solinotes Fleur de Cerisier, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Solinotes Fleur de Cerisier, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Fleur de Cerisier marki Solinotes. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Fleur de Cerisier marki Solinotes reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Esprit Esprit Collection Jacomo Aura for Women Ghost Ghost Summer Flirt Donna Karan DKNY Be Delicious Red Art Joop! Joop! Homme Chill Out biehl parfumkunstwerke pc01 Ella Mikao Yujin Floa MORE&MORE MORE&MORE Donna Karan DKNY Delicious Candy Apples Juicy Berry So...? So...? On the beach DSH Perfumes Songbird Pupa In Case of Love