Marki » R S » kwiatowe « Grupy

Fleur d'Oranger Solinotes dla kobiet i mężczyzn

Fleur d'Oranger Solinotes dla kobiet i mężczyzn

Mam: 2

mydlany

Fleur d'Oranger marki Solinotes to kwiatowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Fleur d'Oranger został wydany w 2012 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak kwiat pomarańczy.

Kwiat pomarańczy

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Fleur d'Oranger by Solinotes.

Fleur d'Oranger Recenzje Perfum

Pozzzziomka
Pozzzziomka

Kwiat pomarańczy na sposób orientalny, żywiczny, rozgrzany, promienny, stylistycznie zbliżony do Seville L`artisana czy też kwiatu pomarańczy Kiliana. Nie ma w tym zapachu mydlaności tego składnika czy też ostrości, chemiczności, jest ciepło i kąpiel w słodkich, płynnych żywicach, jest bursztynowo.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Solinotes Fleur d'Oranger, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Solinotes Fleur d'Oranger, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Fleur d'Oranger marki Solinotes. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Fleur d'Oranger marki Solinotes reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Tommy Hilfiger Dreaming Emanuel Ungaro Apparition Sky Rampage Fly by Rampage Memo Voyages Naturels - Orange Blossom From Italy Nautica My Voyage Molinard 160 S. Cute Sweet Amour Red Apple Il Profvmo Soliflor Line Vent de Jasmin Antica Farmacista Tuberose, Hyacinth & Lily of the Valley Ayala Moriel Zohar Donna Karan Pure DKNY Amway Opportune