Marki » R S » « Grupy

Ambre Solinotes dla kobiet i mężczyzn

Ambre Solinotes dla kobiet i mężczyzn

morski
Ambre Solinotes dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Ambre Solinotes dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Ambre marki Solinotes to perfumy dla kobiet i mężczyzn. Ambre został wydany w 2010 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak ambra.

Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Ambre by Solinotes.

Amber Absolute
Ambra

Ambre Recenzje Perfum

DychotomJa
DychotomJa

„Ambra, czuję ambrę” powiedziałby zapewne Maks Paradys po powąchaniu Ambre Solinotes.
Bo to ambra absolutna (nie wnikam czy naturalna, ale sądząc po cenie raczej nie).
Tłusta i lekko słonawa.
Brudna.
Fizjologiczna.
Zwierzęca.
Ale w tym swoim zezwierzęceniu piękna.
Za sprawą wanilii i bergamotki również niezwykle słodka, zmysłowa i uwodzicielska.
Rozpełza się po ciele pachnącą rozkoszą i odurzająco je spowija.
Uderza do głowy i oszałamia.
Ten zapach jest nieprzyzwoity!
Po prostu cudo.

Ale zaraz, chyba mam déjà vu…
„Nasi tu byli!” wykrzyknął Maks, wyciągając ze starego kalosza flaszkę po Amber Absolute Toma Forda.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Solinotes Ambre, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Solinotes Ambre, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Ambre marki Solinotes. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Ambre marki Solinotes reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Phaedon Tabac Rouge Olivier Durbano Amethyst Hermes Hermessence Ambre Narguile Hermes L’Ambre des Merveilles Agent Provocateur L'Agent Guerlain Spiritueuse Double Vanille Hermes Elixir des Merveilles Tom Ford Amber Absolute Diptyque Eau Lente Amouage Amouage Lyric Woman Mauboussin Histoire d`Eau Majda Bekkali Sculptures Olfactives Mon Nom Est Rouge Issey Miyake Le Feu d'Issey Trussardi Trussardi Skin Le Couvent des Minimes Cologne of the Missions Tom Ford Oud Wood Karl Lagerfeld Kapsule Woody Rouge Bunny Rouge Embers John Galliano John Galliano ScentStory 24 Gold