Marki » R S » orientalne « Grupy

Stoned Solange Azagury-Partridge dla kobiet

Stoned Solange Azagury-Partridge dla kobiet

Stoned marki Solange Azagury-Partridge to orientalne perfumy dla kobiet. Stoned został wydany w 2006 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Lyn Harris. Perfumy zawierają takie składniki, jak labdanum, piżmo, mech dębowy, jaśmin, bergamotka, wanilia bourbon i róża.

Labdanum Piżmo mech dębowy Jaśmin Bergamotka Wanilia bourbon Róża

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Stoned by Solange Azagury-Partridge.

Stoned Recenzje Perfum

Zainteresował mnie, bo bywa porównywany z Shalimarem i Habanitą - no i ten flakon ;)). Z w/w czuję tylko delikatny, nieco rozcieńczony Shalimar z dość wyraźnymi cytrusami. Momentami czuć pudrowo słodkie gumki do mazania, a końcówka to bardzo ładna, mleczna wanilia.

Niestety bardzo bliskoskórny, choć wyczuwalny przez większość dnia.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Solange Azagury-Partridge Stoned, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Solange Azagury-Partridge Stoned, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Stoned marki Solange Azagury-Partridge. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Stoned marki Solange Azagury-Partridge reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalne
Esprit Esprit Horizon Men Yves Saint Laurent Opium Eau D'ete Summer Fragrance Benetton Benetton Hot Chanel Allure Homme Edition Blanche Lomani Cruiser for Men Jean Desprez Bal a Versailles Davidoff Silver Shadow Private Roja Dove Enslaved Molinard Ambre Mona di Orio Ambre Frances Denney Hope Huitieme Art Parfums Ambre Ceruleen