Marki » R S » szyprowe « Grupy

Cosmic Solange Azagury-Partridge dla kobiet

Cosmic Solange Azagury-Partridge dla kobiet

Cosmic marki Solange Azagury-Partridge to szyprowe perfumy dla kobiet. Cosmic został wydany w 2007 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Lyn Harris. Nutami głowy są aldehydy, galbanum i bergamotka; nutami serca są irys, jaśmin i róża; nutami bazy są labdanum, paczula, opoponaks, wanilia, wetyweria i mirra.

Aldehydy Galbanum Bergamotka

Irys Jaśmin Róża

Labdanum Paczula Opoponaks Wanilia Wetyweria Mirra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Cosmic by Solange Azagury-Partridge.

Cosmic Recenzje Perfum

Otwarcie bardzo interesujące – klasyczne, szyprowe nuty, zmieszane z różą i miękkimi, mydlanymi aldehydami. Niestety dość szybko zamiera na skórze i gaśnie, na skórze zostaje tylko coś delikatnie pudrowego z małym dodatkiem kwiatów.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Solange Azagury-Partridge Cosmic, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Solange Azagury-Partridge Cosmic, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Cosmic marki Solange Azagury-Partridge. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Cosmic marki Solange Azagury-Partridge reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowe
Oriflame Amethyst Fatale Tom Ford Noir de Noir Tom Ford Moss Breches Revlon Flair Creed Erolfa M. Micallef Avant-Garde Ormonde Jayne Ormonde Woman Novaya Zarya Chypre Avon True Force Sinfonia di Note Saveur d'Artichaut Olivina Napa Valley Cielo Guerlain Arsene Lupin Voyou Eau de Parfum