Marki » R S » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Orris Ochre Soivohle dla kobiet i mężczyzn

Orris Ochre Soivohle dla kobiet i mężczyzn

miodowy

Orris Ochre marki Soivohle to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Orris Ochre został wydany w 2012 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Liz Zorn. Perfumy zawierają takie składniki, jak korzeń irysa, dzika pomarańcza, fiołek, miód, narcyz, cedr, zamsz, muhuhu i drzewo różane.

Korzeń irysa Dzika pomarańcza Fiołek Miód Narcyz Cedr Zamsz Muhuhu Drzewo różane

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Orris Ochre by Soivohle.

Orris Ochre Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Soivohle Orris Ochre, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Soivohle Orris Ochre, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Orris Ochre marki Soivohle. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Orris Ochre marki Soivohle reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Diesel Diesel Green Feminine Valentino V Bond No 9 West Side Memento Italian Olfactive Landscapes 6 Marzo 2008 ore 11 - Piazza Duomo Ortigia Siracusa – Sicilia Baldinini Baldinini de Nuit s.Oliver s.Oliver Women Yves Saint Laurent Parisienne Strange Invisible Perfumes Magazine Street Il Profvmo Osmo Scents Musc Bleu Des Filles a la Vanille Avec Toi sous les Etoiles Brut Parfums Prestige Straw Hat Lulu Beauty Starlet