Marki » R S » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Love Speaks Primeval Soivohle dla kobiet

Love Speaks Primeval Soivohle dla kobiet

Love Speaks Primeval Soivohle dla kobiet Zdjęcia Love Speaks Primeval Soivohle dla kobiet Zdjęcia

Love Speaks Primeval marki Soivohle to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. Perfumy zawierają takie składniki, jak jaśmin, francuskie labdanum, lotos, paczula, bergamotka, róża, fiołek, nuty drzewne, mech dębowy, hiacynt, czerwone jabłko, wanilia, kwiat pomarańczy, geranium i piżmo.

Jaśmin Francuskie labdanum Lotos Paczula Bergamotka Róża Fiołek Nuty drzewne Mech dębowy Hiacynt Czerwone jabłko Wanilia Kwiat pomarańczy Geranium Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Love Speaks Primeval by Soivohle.

Love Speaks Primeval Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Soivohle Love Speaks Primeval, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Soivohle Love Speaks Primeval, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Love Speaks Primeval marki Soivohle. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Love Speaks Primeval marki Soivohle reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowo - kwiatowe
Sisley Eau du Soir Christian Dior Dior Dior Clarins Sunshine Fragrance Yves Rocher Comme une Evidence Le Parfum Carven Ma Griffe Versace Gianni Versace Menard Merefame Caron Pour Une Femme de Caron Van Cleef & Arpels Oriens Corine de Farme Ibiza Night Laura Ashley L'Eau Auguste Esprit de Chine