Marki » R S » « Grupy

Leather Krem Soivohle dla kobiet i mężczyzn

Leather Krem Soivohle dla kobiet i mężczyzn

skórzany

Leather Krem marki Soivohle to perfumy dla kobiet i mężczyzn. Perfumy zawierają takie składniki, jak skóra, creme brulee, karmel, nuty drzewne, Żywice, kakao, piżmo, syjamski benzoes i drzewo gwajakowe.

Skóra Creme Brulee Karmel Nuty drzewne Żywice Kakao Piżmo Syjamski benzoes Drzewo gwajakowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Leather Krem by Soivohle.

Leather Krem Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Soivohle Leather Krem, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Soivohle Leather Krem, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Leather Krem marki Soivohle. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Leather Krem marki Soivohle reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy
The Body Shop The Apple Blossom Victoria`s Secret Sexy Sparkle Vanilla Gold Yves Rocher Ode au Reve Donna Karan Delicious Night for Women Six Scents Six Scents 6 Preen: Teen Spirit Calvin Klein CK IN2U Heat for Her DSH Perfumes Fire Opal (Orange 2; Natural) Oriflame City Oasis Demeter Fragrance La Vida Latina Sweet Cilantro Paolo Gigli Aria Hanae Mori Hanae Mori N02 Sorelle Fontana IF Jeans