Marki » R S » kwiatowo - owocowe « Grupy

Sofia En Rose Sofia Balestra dla kobiet

Sofia En Rose Sofia Balestra dla kobiet

Sofia En Rose Sofia Balestra dla kobiet Zdjęcia Sofia En Rose Sofia Balestra dla kobiet Zdjęcia

Sofia En Rose marki Sofia Balestra to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Sofia En Rose został wydany w 2011 roku. Nutami głowy są pomarańcza, brzoskwinia i czarna porzeczka; nutami serca są osmantus, jaśmin i róża; nutami bazy są piżmo i wanilia.

Pomarańcza Brzoskwinia Czarna porzeczka

Osmantus Jaśmin Róża

Piżmo Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Sofia En Rose by Sofia Balestra.

Sofia En Rose Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Sofia Balestra Sofia En Rose, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Sofia Balestra Sofia En Rose, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Sofia En Rose marki Sofia Balestra. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Sofia En Rose marki Sofia Balestra reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Oscar de la Renta Red Orchid Eau Jeune Rose Nerolita Lanvin Jeanne Lanvin Miya Shinma Sakura Menard L`Eau de Taoyaka Burberry Burberry Summer Women 2009 Chanel Chance Eau Tendre Filles des Iles Floral Pettilant Jeanne Arthes Arthes You & Me MOR Lychee Flower Escada Taj Sunset Jeanne Arthes Boum