Marki » R S » orientalno - fougere « Grupy

Utopian Social Creatures dla kobiet i mężczyzn

Utopian Social Creatures dla kobiet i mężczyzn

Utopian Social Creatures dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Utopian marki Social Creatures to orientalno - fougere perfumy dla kobiet i mężczyzn. Utopian został wydany w 2007 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Russell Newell. Nutami głowy są lawenda, bergamotka i mirra; nutami serca są goździk (roślina) i korzeń irysa; nutami bazy są kadzidło, koniak, fasolka tonka i mech dębowy.

Lawenda Bergamotka Mirra

Goździk (roślina) Korzeń irysa

Kadzidło Koniak Fasolka tonka Mech dębowy

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Utopian by Social Creatures.

Utopian Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Social Creatures Utopian, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Social Creatures Utopian, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Utopian marki Social Creatures. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Utopian marki Social Creatures reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - fougere
Givenchy Xeryus Rouge Prada Prada Amber Pour Homme (Prada Man) Puma Puma Man David & Victoria Beckham Intimately Beckham Night for Men Lacoste Lacoste Elegance Gap Lavander Tea No.362 Mark Buxton Around Midnight Opus Oils Divine: Eros MDCI Parfums Invasion Barbare Stephanie de Saint-Aignan Un The Au Sahara Luciano Soprani Luciano Soprani Chevignon Forever Mine Into The Legend for Men