Marki » R S » orientalno - fougere « Grupy

Utopian Social Creatures dla kobiet i mężczyzn

Utopian Social Creatures dla kobiet i mężczyzn

Utopian Social Creatures dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Utopian marki Social Creatures to orientalno - fougere perfumy dla kobiet i mężczyzn. Utopian został wydany w 2007 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Russell Newell. Nutami głowy są lawenda, bergamotka i mirra; nutami serca są goździk (roślina) i korzeń irysa; nutami bazy są kadzidło, koniak, fasolka tonka i mech dębowy.

Lawenda Bergamotka Mirra

Goździk (roślina) Korzeń irysa

Kadzidło Koniak Fasolka tonka Mech dębowy

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Utopian by Social Creatures.

Utopian Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Social Creatures Utopian, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Social Creatures Utopian, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Utopian marki Social Creatures. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Utopian marki Social Creatures reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - fougere
Giorgio Armani Armani Attitude Emanuel Ungaro Ungaro pour L'Homme Christian Dior Eau Noire Jacomo Jacomo de Jacomo Rouge Mauboussin Mauboussin Homme Bugatti Bugatti Homme Givenchy Givenchy Play Intense Gres Cabaret Pour Homme Ted Lapidus Ted D.S. & Durga $ Bond No 9 Cooper Square Brut Parfums Prestige Tigress