Marki » R S » orientalno - waniliowe « Grupy

Frankfurt Kitchen Social Creatures dla kobiet

miodowy
kawowy
Frankfurt Kitchen Social Creatures dla kobiet Zdjęcia

Frankfurt Kitchen marki Social Creatures to orientalno - waniliowe perfumy dla kobiet. Frankfurt Kitchen został wydany w 2008 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Russell Newell. Perfumy zawierają takie składniki, jak ambra, wanilia, kakao, kawa, mięta, biały miód, suszone owoce, Żywica i osmantus.

Ambra Wanilia Kakao Kawa Mięta Biały miód Suszone owoce Żywica Osmantus

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Frankfurt Kitchen by Social Creatures.

Frankfurt Kitchen Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Social Creatures Frankfurt Kitchen, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Social Creatures Frankfurt Kitchen, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Frankfurt Kitchen marki Social Creatures. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Frankfurt Kitchen marki Social Creatures reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - waniliowe
Giorgio Armani Emporio Armani Lei Thierry Mugler Angel Caprice de Star Laura Mercier Eau Gourmande Creme Brulee Lavanila Laboratories Vanilla Spice Sarah Horowitz Parfums Perfect Kiss Opus Oils Island Girl: Tropique (Madagascar) Demeter Fragrance Vanilla Cake Batter Demeter Fragrance Chocolate Chip Cookie Les Petits Plaisirs Vanille Troublante Demeter Fragrance My Melody Avon Herve Leger Femme Farmacia SS. Annunziata Cara