Marki » R S » orientalno - drzewne « Grupy

Kanz SoOud dla kobiet i mężczyzn

Kanz SoOud dla kobiet i mężczyzn

Miałem: 2

agarowy

Kanz marki SoOud to orientalno - drzewne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Kanz został wydany w 2010 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Stéphane Humbert Lucas. Perfumy zawierają takie składniki, jak jaśmin, drzewo sandałowe, róża, agar (oud) i cypriol.

Jaśmin Drzewo sandałowe Róża Agar (oud) Cypriol

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Kanz by SoOud.

Kanz Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum SoOud Kanz, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu SoOud Kanz, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Kanz marki SoOud. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Kanz marki SoOud reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - drzewne
Yves Rocher Voile d'Ambre Avon Derek Jeter Driven Black Les Nereides Oppoponax Dana Ambush Geoffrey Beene Grey Flannel Etro Patchouly Le Labo Oud 27 Nez a Nez Marron Chic Atelier Flou Monsieur mon Amour M. Micallef Patchouli Histoires de Parfums 1740 Marquis de Sade Farmacia SS. Annunziata Ambra Nera