Marki » R S » orientalne « Grupy

Jadab Parfum Nektar SoOud dla mężczyzn

Jadab Parfum Nektar SoOud dla mężczyzn

whiskey
Jadab Parfum Nektar SoOud dla mężczyzn Zdjęcia Jadab Parfum Nektar SoOud dla mężczyzn Zdjęcia

Jadab Parfum Nektar marki SoOud to orientalne perfumy dla mężczyzn. Jadab Parfum Nektar został wydany w 2014 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Stéphane Humbert Lucas. Perfumy zawierają takie składniki, jak nuty kwiatowe, whiskey, nuty orientalne, przyprawy i nuty drzewne.

Nuty kwiatowe Whiskey Nuty orientalne Przyprawy Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Jadab Parfum Nektar by SoOud.

Jadab Parfum Nektar Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum SoOud Jadab Parfum Nektar, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu SoOud Jadab Parfum Nektar, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Jadab Parfum Nektar marki SoOud. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Jadab Parfum Nektar marki SoOud reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalne
Esprit Esprit Horizon Men Giorgio Armani Emporio Armani For Her 2008 The Body Shop Juba Perfume Oil Diptyque L'Eau Guerlain Elixir Charnel Oriental Brulant Ermenegildo Zegna Zegna Intenso Limited Edition Roja Dove Enslaved Aroma M Geisha Noire L`Erbolario Ambraliquida Bond No 9 Harrods Swarovski Limited Edition Omnia Profumi Ambra Roger Vivier L’Ambre