Marki » R S » orientalno - przyprawowe « Grupy

Hajj SoOud dla kobiet

Hajj SoOud dla kobiet

Miałem: 1 Chcę: 1

lekko korzenny

Hajj marki SoOud to orientalno - przyprawowe perfumy dla kobiet. Perfumy zawierają takie składniki, jak wetyweria, osmantus, paczula, imbir, balsam tolu, bergamotka, mandarynka, tytoń, anyż gwiazdkowaty, lukrecja, cukier i brazylijskie drzewo różane.

Wetyweria Osmantus Paczula Imbir Balsam Tolu Bergamotka Mandarynka Tytoń Anyż gwiazdkowaty Lukrecja Cukier Brazylijskie drzewo różane

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Hajj by SoOud.

Une Nuit a Doha

Hajj Recenzje Perfum

gardenia
gardenia

Blue, rzeczywiście świetna recenzja: Respect!
Moje odczucia co do tychże perfum są mieszane, bo początek wydawał mi się przyjemny, lekki i przestrzenny dość słodki ambrowiec przyprawowiec...Ambry tu nie ma, ale przez pierwszą chwilkę tak myślałam. Co bardzo mi się też na otwarciu podobało, to taka "struktura" piaseczku nadmorskiego, migoczącego i bardzo sypkiego. Myślałam, przyjemne to, nie muszę mieć, ale do biura na co dzień może być.
Po zajrzeniu do spisu nut zdziwiłam się bardzo, również ja nie wyczuwam tu wielu ze smakowitych nut, lukrecja, tytoń, anyż, wetyweria? Może tak, ale to tylko echo i to bardzo odległe tych składników, a właściwie ich słabiutki ślad, który szukać z wielką lupą.
Niestety i u mnie po pół godziny zostaje coś ciepło, sucho "drewnowatego" sztucznie posłodzonego, rodem z pólek drogeryjnych: zapachy dla nastolatek albo przez gwiazdy Pop wyglądające jak nastolatki sygnowane. Nie wiem, ile to pachnidełko kosztuje, ale zgadzam się, jak na niszę słabo, z trwałością u mnie także, choć przyznaję, że zapach jest miły i nie wadzi nikomu, ale czy to czasem nie jest najgorsze, co można o perfumach napisać?

blueberry
blueberry

Wykaz nut sprawia, że ślinka wprost cieknie w oczekiwaniu na orientalno-korzenną ucztę dla zmysłu powonienia, a wiele obiecująca nazwa Hajj (Mędrzec) porusza umysł i duszę. I jak to czasem bywa, gdy menu brzmi cudownie na papierze, posiłek w rzeczywistości mocno zawodzi - niestety również w przypadku Hajj Eau Fine okazuje się, że efekt nie jest smakowity. Wszystkie piękne składniki : tytoń, imbir, tolu, wetyweria, lukrecja i anyż pryskają z mojej skóry gdzieś na wagary, a pozostają same szkolne "lizusy": cukier, słodki sok mandarynkowy i odrobina niezdecydowanego osmantusa. Orientu z tego nie będzie, a raczej kwiatowo-owocowy gourmand o kompozycji przeciętnej urody i nieimponujących parametrach użytkowych. Brak wyrazu i zwyczajna szkolna nouda, nie mówiąc już o tym, że poziom niszowości jest jak dla mnie zero coma null. Zapach przywołujący mądrość i duchowość? Wolne marketingowe żarty. Ale może to tylko ja mam pecha, a przed innymi zapach ukaże cały swój potencjał? Czas pokaże :)

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum SoOud Hajj, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu SoOud Hajj, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Hajj marki SoOud. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Hajj marki SoOud reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - przyprawowe
Monotheme Fine Fragrances Venezia Te Rosso & Spezie Karl Lagerfeld KL Krizia My Africa Perfumer`s Workshop Samba Heat Women Egofacto Piege a Filles Korres Saffron Amber Agarwood Cardamom Antonio Banderas Seduction in Black Caron Parfum Sacre Eau de Parfum Intense Parfumerie Generale Private Collection Querelle Hilde Soliani Saaliiisssiimo ID Parfums Kachgar Swiss Arabian Fadeitak