Marki » R S » drzewno - przyprawowe « Grupy

Fam SoOud dla kobiet i mężczyzn

Fam SoOud dla kobiet i mężczyzn

Miałem: 1

agarowy

Fam marki SoOud to drzewno - przyprawowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Fam został wydany w 2010 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Stéphane Humbert Lucas. Perfumy zawierają takie składniki, jak szafran, róża, papryka, drzewo kaszmirowe, agar (oud), cedr virginia, drzewo sandałowe, mleko, piżmo, nuty pudrowe i winyl.

Szafran Róża Papryka Drzewo kaszmirowe Agar (oud) Cedr Virginia Drzewo sandałowe Mleko Piżmo Nuty pudrowe Winyl

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Fam by SoOud.

Fam Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum SoOud Fam, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu SoOud Fam, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Fam marki SoOud. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Fam marki SoOud reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - przyprawowe
Armand Basi In Blue Gucci Gucci pour Homme Ermenegildo Zegna Z Zegna Cacharel Cacharel Pour Homme Jo Malone Nutmeg & Ginger Acqua di Biella Ca' Luna Jack Black Jack Black Signature Avon Herve Leger Homme Montale Amber & Spices Farmacia SS. Annunziata Aurora Bath and Body Works Riceflower & Shea Smell Bent One