Marki » R S » orientalno - drzewne « Grupy

Burqua SoOud dla kobiet i mężczyzn

Burqua SoOud dla kobiet i mężczyzn

skórzany
Burqua SoOud dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Burqua marki SoOud to orientalno - drzewne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Burqua został wydany w 2010 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Stéphane Humbert Lucas. Perfumy zawierają takie składniki, jak jaśmin, paczula, drzewo gwajakowe, szałwia, ambra, kardamon, benzoes, mirra, róża, fiołek, drzewo tekowe, agar (oud), skóra i atrament.

Jaśmin Paczula Drzewo gwajakowe Szałwia Ambra Kardamon Benzoes Mirra Róża Fiołek Drzewo tekowe Agar (oud) Skóra Atrament

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Burqua by SoOud.

Burqua Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum SoOud Burqua, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu SoOud Burqua, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Burqua marki SoOud. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Burqua marki SoOud reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - drzewne
Givenchy Organza Indecence Karl Lagerfeld Lagerfeld Classic Tann Rokka Kisu Cerruti Cerruti 1881 Black Comptoir Sud Pacifique Sultan Safran Bijan DNA for Men 2004 Montblanc Individuel Manuel Canovas Ballade Verte Sonoma Scent Studio Encens Tranquille Hermes Parfum des Merveilles 2006 Angel Schlesser Angel Schlesser Homme Oriental Edition Mazzolari Lei