Marki » R S » orientalno - przyprawowe « Grupy

Asmar SoOud dla kobiet i mężczyzn

miodowy
tytoniowy
Asmar SoOud dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Asmar marki SoOud to orientalno - przyprawowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Asmar został wydany w 2010 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Stéphane Humbert Lucas. Perfumy zawierają takie składniki, jak bergamotka, kawa, biały miód, winogrona, tytoń, zamsz, wanilia, piżmo, ambra i goździk (roślina).

Bergamotka Kawa Biały miód Winogrona Tytoń Zamsz Wanilia Piżmo Ambra Goździk (roślina)

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Asmar by SoOud.

Back to Black

Asmar Recenzje Perfum

Arttemiss
Arttemiss

"Słasice i łonie kradną miód!"

Miód. Coś pomiędzy rzepakowym a lipowym, ale zdecydowanie bliżej pierwszego. Nie ma goździków, skóry, kawy, bergamotki, najlżejszego ambrowego akordu, wanilii, winogron. Nic, niente. Nothing but the miód ze szczyptą tytoniu, takiego w dodatku, co to za długo zalegał i zwietrzał nam niebożę... Ewolucja perfum jest mikra - od "totalnego miodu" przesuwa się w stronę "nad wyraz dominującego miodu" z dodatkiem tytoniu, który z czasem robi się jakby trochę wyraźniejszy i coraz to bardziej brudny (skóra? kwaśna kawa? zdepnięte winogrono? nie, chyba nie...).

Nie pojmuję po co to, komu, na co i dlaczego. Bo żeby ten miód (rzepakowy chyba?) chociaż jakiś wyrazisty był to może, krzyczący, obnoszący się, ale tak...? Jakiś on taki wyblakły na tej solówce z tytoniem. Miał zrobić show ale nie podołał, a w dodatku coś brudnego mu go ukradło, może ten tytoń zleżały jakiś? Jako rzekł Puchatek Kubuś: "Słasice i łonie kradną miód. Strzeżcie się!" No cóż miał jakby rację - strzeżcie się! - jest przed czym.

Trwałość przeciętna, projekcja nadspodziewanie kiepska.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum SoOud Asmar, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu SoOud Asmar, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Asmar marki SoOud. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Asmar marki SoOud reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Carner Barcelona Cuirs Tom Ford Tuscan Leather Lubin Akkad Cacharel Gloria Priscilla Presley Indian Summer Amouage Journey Man Olivier Durbano Black Tourmaline Escentric Molecules Escentric 03 Amouage Interlude Man Frapin 1697 Serge Lutens Santal Majuscule Amouage Jubilation for Men Frapin 1270 Kenzo Le Monde Est Beau Hermes Un Jardin En Mediterranee Jo Malone Incense & Cedrat BeauFort London Vi Et Armis J.F. Schwarzlose Berlin Rausch Dolce&Gabbana Velvet Desert Oud Jo Malone Oud & Bergamot