Marki » R S » drzewno - aromatyczne « Grupy

Al Jana SoOud dla kobiet

Miałem: 1

lekko korzenny
ziołowy

Al Jana marki SoOud to drzewno - aromatyczne perfumy dla kobiet. Al Jana został wydany w 2010 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Stéphane Humbert Lucas. Perfumy zawierają takie składniki, jak wetyweria, kocanka, ylang-ylang, drzewo sandałowe, cedr virginia, fasolka tonka, tymianek, anyż gwiazdkowaty, szałwia muszkatołowa, cyprys i cytryna.

Wetyweria Kocanka Ylang-ylang Drzewo sandałowe Cedr Virginia Fasolka tonka Tymianek Anyż gwiazdkowaty Szałwia muszkatołowa Cyprys Cytryna

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Al Jana by SoOud.

Al Jana Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum SoOud Al Jana, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu SoOud Al Jana, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Al Jana marki SoOud. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Al Jana marki SoOud reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Estée Lauder Beyond Paradise For Men Oriflame Signature Yves Saint Laurent L`Homme Eau d`Ete Gai Mattiolo That`s Amore! Dance Lui Liz Claiborne Mambo Mix for Men Germaine Monteil Royal Secret for Men Van Cleef & Arpels Eau du Tsar Baldessarini Del Mar Seychelles Limited Edition Tonino Lamborghini Forza Cartier Roadster Sport Parfums Berdoues 1902 Tonique D.S. & Durga Beartrapper