Marki » R S » drzewno - aromatyczne « Grupy

Al Jana SoOud dla kobiet

Miałem: 1

lekko korzenny
ziołowy

Al Jana marki SoOud to drzewno - aromatyczne perfumy dla kobiet. Al Jana został wydany w 2010 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Stéphane Humbert Lucas. Perfumy zawierają takie składniki, jak wetyweria, kocanka, ylang-ylang, drzewo sandałowe, cedr virginia, fasolka tonka, tymianek, anyż gwiazdkowaty, szałwia muszkatołowa, cyprys i cytryna.

Wetyweria Kocanka Ylang-ylang Drzewo sandałowe Cedr Virginia Fasolka tonka Tymianek Anyż gwiazdkowaty Szałwia muszkatołowa Cyprys Cytryna

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Al Jana by SoOud.

Al Jana Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum SoOud Al Jana, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu SoOud Al Jana, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Al Jana marki SoOud. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Al Jana marki SoOud reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Paris Hilton Paris Hilton for Men Yves Saint Laurent Yves Saint Laurent Pour Homme Ermenegildo Zegna Acqua d`Estate Essenza di Zegna Monotheme Fine Fragrances Venezia Cashmir Wood Perfumer`s Workshop Samba Star Man Maitre Parfumeur et Gantier Centaure Sarah Horowitz Parfums What Comes From Within: Peace Canali Winter Tale Special Edition Christian Audigier Ed Hardy Hearts & Daggers for Him Caswell Massey Greenbriar Arno Sorel Shaman Silver Teufels Kuche Patchouly Lavandula