Marki » R S » kwiatowo - owocowe « Grupy

So...? Exclusive So...? dla kobiet

So...? Exclusive So...? dla kobiet

So...? Exclusive marki So...? to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Nutę głowy stanowi pomarańcza; nutami serca są jaśmin i róża; nutami bazy są toffee i wanilia.

Pomarańcza

Jaśmin Róża

Toffee Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about So...? Exclusive by So...?.

So...? Exclusive Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum So...? So...? Exclusive, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu So...? So...? Exclusive, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum So...? Exclusive marki So...?. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu So...? Exclusive marki So...? reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Sonia Rykiel Rykiel Rose Salvatore Ferragamo Incanto Heaven Givenchy Very Irresistible Eau d'Ete Summer Fragrance Love Passport A Bloom Carven Carven Couture Yves Saint Laurent Baby Doll Music Box Collector 2007 Miss Sixty Miss Gin Tonic Happy Hour Women Nez a Nez Bouche Baie Acorelle Orchidee Blanche Thymes Kimono Rose Ex Floribus Vinis Fragranza Nº 1 Ananas Sativa