Marki » R S » kwiatowo - owocowe « Grupy

So...? Exclusive So...? dla kobiet

So...? Exclusive So...? dla kobiet

So...? Exclusive marki So...? to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Nutę głowy stanowi pomarańcza; nutami serca są jaśmin i róża; nutami bazy są toffee i wanilia.

Pomarańcza

Jaśmin Róża

Toffee Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about So...? Exclusive by So...?.

So...? Exclusive Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum So...? So...? Exclusive, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu So...? So...? Exclusive, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum So...? Exclusive marki So...?. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu So...? Exclusive marki So...? reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Christian Dior L'or J'adore The Absolute Perfume Liz Claiborne Curve Crush Donna Karan DKNY Women Summer Benetton Benetton White Night Woman Roberto Verino VV Tropic Esprit Celebration for Her Saint Amour Si Pure Escada Ocean Lounge Miya Shinma Sakura Opus Oils Burlesque: Siren Rasasi Hope Marbert Sun