Marki » R S » kwiatowo - owocowe « Grupy

Snap 7 For Her Snap Perfume dla kobiet

Snap 7 For Her Snap Perfume dla kobiet

Snap 7 For Her Snap Perfume dla kobiet Zdjęcia Snap 7 For Her Snap Perfume dla kobiet Zdjęcia Snap 7 For Her Snap Perfume dla kobiet Zdjęcia Snap 7 For Her Snap Perfume dla kobiet Zdjęcia Snap 7 For Her Snap Perfume dla kobiet Zdjęcia Snap 7 For Her Snap Perfume dla kobiet Zdjęcia Snap 7 For Her Snap Perfume dla kobiet Zdjęcia

Snap 7 For Her marki Snap Perfume to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Snap 7 For Her został wydany w 2014 roku. Nutami głowy są pomarańcza, mandarynka, jabłko, brzoskwinia, Śliwka i bergamotka; nutami serca są róża, jaśmin wielkolistny, konwalia, cyklamen i kwiat pomarańczy; nutami bazy są białe piżmo, madagaskarska wanilia, wetyweria bourbon i paczula.

Pomarańcza Mandarynka Jabłko Brzoskwinia Śliwka Bergamotka

Róża Jaśmin wielkolistny Konwalia Cyklamen Kwiat pomarańczy

Białe piżmo Madagaskarska wanilia Wetyweria Bourbon Paczula

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Snap 7 For Her by Snap Perfume.

Snap 7 For Her Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Snap Perfume Snap 7 For Her, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Snap Perfume Snap 7 For Her, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Snap 7 For Her marki Snap Perfume. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Snap 7 For Her marki Snap Perfume reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Lalique Amethyst Rance 1795 Eugenie Betty Barclay Smaragd Nanette Lepore Nanette Lepore Bath and Body Works Sweet Pea Bath and Body Works Tropical Passionfruit Eau Jeune Eau Jeune Bellissima Gai Mattiolo That's Amore! Lei Boadicea the Victorious Pure Marc Jacobs Pomegranate Splash Sarantis B.U. Heartbeat Anna Sui Forbidden Affair