Marki » R S » kwiatowo - owocowe « Grupy

Snap 7 For Her Snap Perfume dla kobiet

Snap 7 For Her Snap Perfume dla kobiet

Snap 7 For Her Snap Perfume dla kobiet Zdjęcia Snap 7 For Her Snap Perfume dla kobiet Zdjęcia Snap 7 For Her Snap Perfume dla kobiet Zdjęcia Snap 7 For Her Snap Perfume dla kobiet Zdjęcia Snap 7 For Her Snap Perfume dla kobiet Zdjęcia Snap 7 For Her Snap Perfume dla kobiet Zdjęcia Snap 7 For Her Snap Perfume dla kobiet Zdjęcia

Snap 7 For Her marki Snap Perfume to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Snap 7 For Her został wydany w 2014 roku. Nutami głowy są pomarańcza, mandarynka, jabłko, brzoskwinia, Śliwka i bergamotka; nutami serca są róża, jaśmin wielkolistny, konwalia, cyklamen i kwiat pomarańczy; nutami bazy są białe piżmo, madagaskarska wanilia, wetyweria bourbon i paczula.

Pomarańcza Mandarynka Jabłko Brzoskwinia Śliwka Bergamotka

Róża Jaśmin wielkolistny Konwalia Cyklamen Kwiat pomarańczy

Białe piżmo Madagaskarska wanilia Wetyweria Bourbon Paczula

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Snap 7 For Her by Snap Perfume.

Snap 7 For Her Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Snap Perfume Snap 7 For Her, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Snap Perfume Snap 7 For Her, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Snap 7 For Her marki Snap Perfume. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Snap 7 For Her marki Snap Perfume reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Christian Dior Midnight Charm Britney Spears Midnight Fantasy Christian Dior Dior Addict Shine Victoria`s Secret Basic Instinct Comptoir Sud Pacifique Cool Tropic Turqouise Saint Amour Si Pure Lollia Inspire Cafe Parfums Cafeina Benefit B Spot Montgomery Taylor Ambra di Venezia Oriflame Sun Yves Rocher Folies de Saisons Ivresse d'Ete