Marki » R S » drzewno - przyprawowe « Grupy

skórzany
ozonowy
wodny
agarowy
Violet Tendencies Smell Bent dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Violet Tendencies Smell Bent dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Violet Tendencies Smell Bent dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Violet Tendencies marki Smell Bent to drzewno - przyprawowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Violet Tendencies został wydany w latach 2000's. Twórcą kompozycji zapachowej jest Brent Leonesio. Perfumy zawierają takie składniki, jak agar (oud), liść fiołka i skóra.

Agar (oud) Liść fiołka Skóra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Violet Tendencies by Smell Bent.

Violet Tendencies Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Smell Bent Violet Tendencies, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Smell Bent Violet Tendencies, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Violet Tendencies marki Smell Bent. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Violet Tendencies marki Smell Bent reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - przyprawowe
Jacomo Aura for Men Tom Ford Japon Noir Baldessarini Del Mar Marbella Edition Zirh Ikon Fresh Patchouli Pure Floris Vetiver Faconnable Faconnable Stripe MDCI Parfums Ambre Topkapi Creed Vetiver Yves Rocher Trimaran Pierre Balmain Carbone de Balmain Rituals No. 18 Sandal Wood & Wild Rose