Marki » R S » drzewno - aromatyczne « Grupy

The Bi-Polar Express Smell Bent dla kobiet i mężczyzn

Miałem: 1 Chcę: 1

ziołowy
wosku pszczelego

The Bi-Polar Express marki Smell Bent to drzewno - aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. The Bi-Polar Express został wydany w 2010 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Brent Leonesio. Perfumy zawierają takie składniki, jak rumianek, wosk pszczeli i mahoń.

Rumianek Wosk pszczeli Mahoń

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about The Bi-Polar Express by Smell Bent.

The Bi-Polar Express Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Smell Bent The Bi-Polar Express, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Smell Bent The Bi-Polar Express, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum The Bi-Polar Express marki Smell Bent. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu The Bi-Polar Express marki Smell Bent reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Banana Republic Black Walnut Lalique Lalique Pour Homme Parah Parah Man Abercrombie & Fitch Fierce Il Profvmo Touaregh Hollister Jake Jo Malone Sweet Lime & Cedar Weil So Weil Giorgio Armani Cedre Olympe Trussardi L'Uomo Platinum J Mix 18 Florascent Aqua Colonia Du Soleil