Marki » R S » drzewno - aromatyczne « Grupy

The Bi-Polar Express Smell Bent dla kobiet i mężczyzn

Miałem: 1 Chcę: 1

ziołowy
wosku pszczelego

The Bi-Polar Express marki Smell Bent to drzewno - aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. The Bi-Polar Express został wydany w 2010 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Brent Leonesio. Perfumy zawierają takie składniki, jak rumianek, wosk pszczeli i mahoń.

Rumianek Wosk pszczeli Mahoń

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about The Bi-Polar Express by Smell Bent.

The Bi-Polar Express Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Smell Bent The Bi-Polar Express, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Smell Bent The Bi-Polar Express, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum The Bi-Polar Express marki Smell Bent. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu The Bi-Polar Express marki Smell Bent reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Aquolina Blue Sugar Liz Claiborne Curve Kicks for Men Ralph Lauren Romance for Men Paul Smith Sunshine Edition for Men Maitre Parfumeur et Gantier Centaure Mexx Mexx Black for Him Tonino Lamborghini Esplosivo Cristiano Fissore Rapsodia in Blu Smell Bent Felix Navidad Tous Tous Man Sport Infusion Organique Buddha’s Fig LR Agent XY