Marki » R S » drzewno - aromatyczne « Grupy

Thai'd Down Smell Bent dla kobiet i mężczyzn

Thai'd Down Smell Bent dla kobiet i mężczyzn

Miałem: 1 Chcę: 1

lekko korzenny
Thai'd Down Smell Bent dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Thai'd Down Smell Bent dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Thai'd Down Smell Bent dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Thai'd Down marki Smell Bent to drzewno - aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Twórcą kompozycji zapachowej jest Brent Leonesio. Perfumy zawierają takie składniki, jak kumkwat, borowik szlachetny, nuty drzewne, różowy pieprz i rum.

Kumkwat Borowik szlachetny Nuty drzewne Różowy pieprz Rum

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Thai'd Down by Smell Bent.

Thai'd Down Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Smell Bent Thai'd Down, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Smell Bent Thai'd Down, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Thai'd Down marki Smell Bent. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Thai'd Down marki Smell Bent reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Parfums Elite Elite Model Attitude for Him Kenzo Air Intense Giorgio Armani Emporio Armani Diamonds for Men Tom Ford Italian Cypress Jardin de France Svetlana Compagnia Delle Indie Patchouly Avon Avon Jet Homme Rance 1795 Rue Rance Eau Duc De Berry Maitre Parfumeur et Gantier Grain de Plaisir Ayala Moriel Bon Zai Michael Storer Kadota Cale Fragranze d’Autore Mistero