Marki » R S » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Sunshine Smell Bent dla kobiet

Sunshine Smell Bent dla kobiet

Mam: 1

Sunshine Smell Bent dla kobiet Zdjęcia Sunshine Smell Bent dla kobiet Zdjęcia Sunshine Smell Bent dla kobiet Zdjęcia Sunshine Smell Bent dla kobiet Zdjęcia

Sunshine marki Smell Bent to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Twórcą kompozycji zapachowej jest Brent Leonesio. Nutę głowy stanowi czerwona pomarańcza; nutami bazy są drzewo sandałowe, wanilia, Żywica i piżmo.

Czerwona pomarańcza

Drzewo sandałowe Wanilia Żywica Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Sunshine by Smell Bent.

Sunshine Recenzje Perfum

karinawu
karinawu

Wole uniseksy stanowczo,malo mam zapachow stricte kobiecych
ale jakze sie ciesze,ze poznalam ten zapach i mam go w swojej kolekcji:)
Uprzedzam przy tym,ze drzewo sandalowe obok gwajaku nalezy do moich ulubionych drzew w perfumach.
To sliczny zapach,tak,to dobre slowo,sliczny groumand i jego nazwa absolutnie pasuje do zapachu.
A sam zapach to mix drzewa sandalowego i slodkich pomaranczy, wszystko doprawione wanila.
Bardzo naturalny.
Poczatek to mocno wyczuwalne pomarancze.
Koniec bardzo dobrze zlozony mariaz sandalowca z zywica.
W zwiazku ze skladnikami ta zywica przypomina slodka mirre...
Poprawiacz nastroju.

Sunshine by Smell Bent 5.00 out of 5 based on 1 ratings and 1 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Smell Bent Sunshine, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Smell Bent Sunshine, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Sunshine marki Smell Bent. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Sunshine marki Smell Bent reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Bvlgari BLV Calvin Klein CK be Monotheme Fine Fragrances Venezia Te Blanco & Riso Marc Jacobs Daisy Christian Dior Dior Homme Intense Tom Ford Purple Patchouli Michael Kors Michael Clean Clean Lather Ulric de Varens Varens Love Shania Twain Shania Starlight Cliff Richard Dream Maker Montale Velvet Flowers