Marki » R S » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Shewolf Smell Bent dla kobiet

Shewolf Smell Bent dla kobiet

Shewolf Smell Bent dla kobiet Zdjęcia

Shewolf marki Smell Bent to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Shewolf został wydany w 2011 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak cytrusy, paczula, cedr virginia, wanilia i piżmo.

Cytrusy Paczula Cedr Virginia Wanilia Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Shewolf by Smell Bent.

Shewolf Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Smell Bent Shewolf, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Smell Bent Shewolf, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Shewolf marki Smell Bent. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Shewolf marki Smell Bent reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Calvin Klein Eternity Purple Orchid L`Artisan Parfumeur L’Ete en Douce Kimora Lee Simmons Baby Phat Goddess Jil Sander Pure Intense Yves Rocher Comme une Evidence Eau de Parfum Esteban Patchouli Giorgio Armani Armani Code Summer pour Femme MDCI Parfums Rose de Siwa Le Labo Jasmin 17 Annika Sorenstam Annika Marc Jacobs Daisy Silver Edition Crabtree & Evelyn Iris