Marki » R S » orientalno - drzewne « Grupy

Sexy Turtleneck Smell Bent dla kobiet i mężczyzn

Sexy Turtleneck Smell Bent dla kobiet i mężczyzn

Mam: 1 Miałem: 2

Sexy Turtleneck marki Smell Bent to orientalno - drzewne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Sexy Turtleneck został wydany w 2010 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Brent Leonesio. Perfumy zawierają takie składniki, jak nuty drzewne, paczula, Żywica, piżmo i fasolka tonka.

Nuty drzewne Paczula Żywica Piżmo Fasolka tonka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Sexy Turtleneck by Smell Bent.

Sexy Turtleneck Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Smell Bent Sexy Turtleneck, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Smell Bent Sexy Turtleneck, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Sexy Turtleneck marki Smell Bent. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Sexy Turtleneck marki Smell Bent reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - drzewne
Hermes Eau des Merveilles Serge Lutens Cedre Al-Rehab Naseem Tauer Perfumes 05 Incense Extreme La Maison de la Vanille Vanille Sauvage de Madagascar Ellen Tracy Ellen Tracy Al Haramain Perfumes Mukhamria Maliki Profumum Roma Fumidus DSH Perfumes Three Kings DSH Perfumes Vetyver Long Lost Perfume Bakir Teufels Kuche Unholy