Marki » R S » orientalno - drzewne « Grupy

Reindeer Games Smell Bent dla kobiet i mężczyzn

Reindeer Games Smell Bent dla kobiet i mężczyzn

dymny

Reindeer Games marki Smell Bent to orientalno - drzewne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Reindeer Games został wydany w 2010 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Brent Leonesio. Perfumy zawierają takie składniki, jak kadzidło, bergamotka, Żywica, jodła i ambra.

Kadzidło Bergamotka Żywica Jodła Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Reindeer Games by Smell Bent.

Reindeer Games Recenzje Perfum

vertigo
vertigo

Przyjemny ambrowo-żywiczny, otulający, ciepły zapach. Kojarzy mi się jakoś tak futerkowo, może się zasugerowałam nazwą.
Kadzidło i igliwie są również wyczuwalne.
Jak ostatnio piekłam ciasto to w kuchni trochę podobnie pachniało: trochę za mocno się przypiekło od spodu, a było to ciemne ciasto z: kakao, cynamonem, jabłkami, rodzynkami i orzechami.
Mimo niezaprzeczalnie żywicznego charakteru, dla mnie trochę zbyt futerkowy. Ale bardzo noszalny. Pierwszy od Smell Bent, który poznaję, i zachęca do dalszego eksplorowania tej marki.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Smell Bent Reindeer Games, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Smell Bent Reindeer Games, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Reindeer Games marki Smell Bent. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Reindeer Games marki Smell Bent reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - drzewne
Balenciaga Cristobal pour Homme Eau D`Italie Bois d’Ombrie By Kilian Cruel Intentions Reminiscence Patchouli Fred Hayman Touch With Love Ella Mikao Yujin Men Molinard Les Orientaux: Vanille Patchouli Burberry Burberrys Jovan Ginseng NRG Mazzolari Mazzolari Esteban Cedre Giorgio Armani Armani Privé Oud Royal