Marki » R S » orientalno - waniliowe « Grupy

Pygmy Hippo Rock Smell Bent dla kobiet i mężczyzn

Pygmy Hippo Rock Smell Bent dla kobiet i mężczyzn

kokosowy
Pygmy Hippo Rock Smell Bent dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Pygmy Hippo Rock marki Smell Bent to orientalno - waniliowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Pygmy Hippo Rock został wydany w 2013 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak lawenda, wanilia, muffinka, skórka cytryny, cukier, kokos, ryż, jaśmin i drzewo sandałowe.

Lawenda Wanilia Muffinka Skórka cytryny Cukier Kokos Ryż Jaśmin Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Pygmy Hippo Rock by Smell Bent.

Pygmy Hippo Rock Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Smell Bent Pygmy Hippo Rock, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Smell Bent Pygmy Hippo Rock, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Pygmy Hippo Rock marki Smell Bent. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Pygmy Hippo Rock marki Smell Bent reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - waniliowe
Laurence Dumont Tendre Madeleine Demeter Fragrance Jelly Belly Hot Fudge Sundae Coty Vanilla Fields Ayala Moriel Sahleb L`Artisan Parfumeur Havana Vanille Thierry Mugler Angel Caprice de Star Comptoir Sud Pacifique Coco Extreme Bond No 9 Coney Island Dana French Vanilla Des Filles a la Vanille Vanille Opus Oils Island Girl: Tropique (Madagascar) Demeter Fragrance Jelly Belly Sugar and Spice