Marki » R S » drzewno - przyprawowe « Grupy

One Smell Bent dla kobiet i mężczyzn

One Smell Bent dla kobiet i mężczyzn

Mam: 1

One Smell Bent dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

One marki Smell Bent to drzewno - przyprawowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. One został wydany w 2010 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak piżmo, kardamon, wanilia i nuty drzewne.

Piżmo Kardamon Wanilia Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about One by Smell Bent.

One Recenzje Perfum

karinawu
karinawu

Smell bent wie,jak robic orientalne zapachy i z kilku skladnikow (ale naprawde dobrych jakosciowo) potrafi wyczarowac cudo.
Taki jest i ten zapach.
Prosty,ale genialnie skomponowany.
Mnie urzeklo to,ze kardamon (uwielbiam) jest naprawde mocno wyczuwalny,wanilia tylko go podkreca,zapach wiec bardzo cieply,przyprawowy,wanilia bardzo bardzo naturalna a do tego dochodza suche nuty drzewne. Pizmo swietnie tu sie wkomponowalo,nie psuje naturalnosci zapachu ani go nie pudruje,jest bo tak ma byc,zeby zapach byl pelny i idealny.
Tak pachnialaby biblioteka,w ktorej wszystkie polki bylyby swiezo oheblowane a pani biblotekarka pilaby waniliowa herbate z kardamonem.
Swietny i,o czym zdazylam sie przekonac rownie naturalny jak inne zapachy smell bent.
Trwaly.
Jesli ktos ma okazje kupic perfumy smell bent,to szczerze polecam.

Mam nadzieje,ze cos zostanie mi do zimy,bo mysle,ze zima zapach bedzie oszalamiajacy;)

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Smell Bent One, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Smell Bent One, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum One marki Smell Bent. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu One marki Smell Bent reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - przyprawowe
Baldessarini Del Mar Baldessarini Escada Escada Sport  Country Weekend Davidoff Adventure Krizia Krizia Etro Benetroessere Raving Burberry Burberry London Special Edition for Men Ted Lapidus Black Soul Giorgio Armani Emporio Armani Diamonds He Limited Edition Jack Black Jack Black Signature Silver Mark Nazareno Gabrielli Tu Yves Rocher Trimaran Xerjoff Nio