Marki » R S » aromatyczno - owocowe « Grupy

Mocktail Smell Bent dla kobiet i mężczyzn

Mocktail Smell Bent dla kobiet i mężczyzn

Miałem: 1

Mocktail Smell Bent dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Mocktail Smell Bent dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Mocktail Smell Bent dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Mocktail marki Smell Bent to aromatyczno - owocowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Twórcą kompozycji zapachowej jest Brent Leonesio. Perfumy zawierają takie składniki, jak cytrusy, nuty owocowe, ambra i cedr virginia.

Cytrusy Nuty owocowe Ambra Cedr Virginia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Mocktail by Smell Bent.

Mocktail Recenzje Perfum

Pozzzziomka
Pozzzziomka

Czy czuć cytrusy?
Czy czuć owoce?
Może gdzieś w tle się kołaczą, ale to w dalekim tle.
A co czuć, czuć chemikalia, farbę do malowania ścian.
Jakby się weszło do pomieszczenia z świeżo pomalowanymi ścianami, trauma, trauma ogromna.
W Smellbentach mam 1 z największych traum, ale i 1 z najpiękniejszych pierników w perfumach, o czym za chwilę.
To wyjątkowy zapach pod względem całkowitego braku podanych nut w odczuciach zapachu.
Chemikalia są tak drażniące i to nie jest chwilowa nuta jak np w Tuberose Criminelle S. Lutensa, tu chemikalia, farby ... niestety trwają.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Smell Bent Mocktail, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Smell Bent Mocktail, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Mocktail marki Smell Bent. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Mocktail marki Smell Bent reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - owocowe
Givenchy Insense Ultramarine Nikos Nikos Sculpture Fresh Blue Calvin Klein Eternity Summer for Men 2007 Oxbow Hawaiian Fantasy for Men Crazylibellule and the Poppies ShanghaiJava Ananas Imperial Susanne Lang Sula Champagne Sugar Cale Fragranze d’Autore Assolo Tonatto Profumi M'amo Remy Latour Cigar Avon Blue Rush Intense Carol`s Daughter Mango Melange Susanne Lang Sula Lovebirds Tropical