Marki » R S » cytrusowe « Grupy

Lemon Cowboy Smell Bent dla kobiet i mężczyzn

Mam: 1

skórzany
dymny
Lemon Cowboy Smell Bent dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Lemon Cowboy Smell Bent dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Lemon Cowboy Smell Bent dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Lemon Cowboy Smell Bent dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Lemon Cowboy marki Smell Bent to cytrusowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Twórcą kompozycji zapachowej jest Brent Leonesio. Nutę głowy stanowi cytryna amalfi; nutami bazy są piżmo i skóra.

Cytryna Amalfi

Piżmo Skóra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Lemon Cowboy by Smell Bent.

Lemon Cowboy Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Smell Bent Lemon Cowboy, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Smell Bent Lemon Cowboy, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Lemon Cowboy marki Smell Bent. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Lemon Cowboy marki Smell Bent reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowe
Guerlain Aqua Allegoria Lemon Fresca Davidoff Cool Water Woman Summer Fizz Betty Barclay Rubin Memo Voyages Naturels - Grapefruit From Argentina Demeter Fragrance Pink Grapefruit Tonatto Profumi Iss Jalaine Citrus Dream Demeter Fragrance Little Twin Stars Clean Summer Linen I Profumi di Firenze Limone di Sicilia Jo Wood Organics Langa Rituals No. 01 Ginger Essence & White Tea