Marki » R S » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Lady GoGo Smell Bent dla kobiet i mężczyzn

Lady GoGo Smell Bent dla kobiet i mężczyzn

Lady GoGo Smell Bent dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Lady GoGo marki Smell Bent to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Lady GoGo został wydany w 2012 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Brent Leonesio. Perfumy zawierają takie składniki, jak jaśmin, kwiat pomarańczy, pieprz i drzewo sandałowe.

Jaśmin Kwiat pomarańczy Pieprz Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Lady GoGo by Smell Bent.

Lady GoGo Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Smell Bent Lady GoGo, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Smell Bent Lady GoGo, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Lady GoGo marki Smell Bent. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Lady GoGo marki Smell Bent reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Ralph Lauren Glamourous Daylight Monotheme Fine Fragrances Venezia White Tea L`Artisan Parfumeur Iris Pallida 2007 Police Eyes For You Burberry The Beat Trish McEvoy Trish McEvoy 4 Gardenia Musk Comme des Garcons Pearly Monster Boadicea the Victorious Powerful Antonia`s Flowers Tiempe Passate Amway Ancestry Barbara Orbison Pretty Woman Bond No 9 Washington Square