Marki » R S » drzewno - aromatyczne « Grupy

Lady Dreidel Smell Bent dla kobiet

Lady Dreidel Smell Bent dla kobiet

kakaowy

Lady Dreidel marki Smell Bent to drzewno - aromatyczne perfumy dla kobiet. Lady Dreidel został wydany w 2012 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Brent Leonesio. Perfumy zawierają takie składniki, jak cyprys, drzewo sandałowe, wanilia, czekolada, irys i piżmo.

Cyprys Drzewo sandałowe Wanilia Czekolada Irys Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Lady Dreidel by Smell Bent.

Lady Dreidel Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Smell Bent Lady Dreidel, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Smell Bent Lady Dreidel, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Lady Dreidel marki Smell Bent. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Lady Dreidel marki Smell Bent reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Christian Dior Higher Energy Diesel Diesel Green Masculine Mexx Mexx Amsterdam Spring Edition Man Oriflame Ascendant Lancome Hypnose Homme Eau Fraiche Jardin de France Vetiver Perfumer`s Workshop Samba Natural Man Baldessarini Del Mar Seychelles Limited Edition Nez a Nez Figues et Garçons Oriflame Midsummer Man Zippo Fragrances Zippo Original Social Creatures Rebel Ambush