Marki » R S » drzewno - aromatyczne « Grupy

Lady Dreidel Smell Bent dla kobiet

Lady Dreidel Smell Bent dla kobiet

kakaowy

Lady Dreidel marki Smell Bent to drzewno - aromatyczne perfumy dla kobiet. Lady Dreidel został wydany w 2012 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Brent Leonesio. Perfumy zawierają takie składniki, jak cyprys, drzewo sandałowe, wanilia, czekolada, irys i piżmo.

Cyprys Drzewo sandałowe Wanilia Czekolada Irys Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Lady Dreidel by Smell Bent.

Lady Dreidel Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Smell Bent Lady Dreidel, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Smell Bent Lady Dreidel, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Lady Dreidel marki Smell Bent. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Lady Dreidel marki Smell Bent reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Ferrari Racing Giorgio Armani Armani Prive Vetiver Babylone Comme des Garcons Comme Des Garcons Series 4 Cologne : Vettiveru Mark Buxton Sounds & Visions Nasomatto Black Afgano Ulrich Lang Anvers O Boticario Vetiver Brasil Laura Biagiotti Mistero di Roma Uomo Norma Kamali Ceremony S.T. Dupont S.T. Dupont Essence Pure ICE Pour Homme Bronnley Lavander Basile Basile Style Homme