Marki » R S » kwiatowo - owocowo - gourmand « Grupy

Ice Station Pineapple Smell Bent dla kobiet i mężczyzn

tropikalny
kokosowy
Ice Station Pineapple Smell Bent dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Ice Station Pineapple marki Smell Bent to kwiatowo - owocowo - gourmand perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Ice Station Pineapple został wydany w 2014 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Brent Leonesio. Perfumy zawierają takie składniki, jak ananas, sorbet, sosna, mięta, kokos i piżmo.

Ananas Sorbet Sosna Mięta Kokos Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Ice Station Pineapple by Smell Bent.

Ice Station Pineapple Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Smell Bent Ice Station Pineapple, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Smell Bent Ice Station Pineapple, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Ice Station Pineapple marki Smell Bent. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Ice Station Pineapple marki Smell Bent reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - owocowo - gourmand
Bjorn Borg Love All Vivid Violet Cacharel Amor Amor Absolu Kate Moss Vintage Muse Mariah Carey Lollipop Bling Mine Again Etienne Aigner Clear Day Stacked Style Como Crema IVR Swiss Group Eaudesalpes Mora & Almizcle (HIDRATANTE) Pilar & Lucy To Twirl All Girly Demeter Fragrance HOTKISS Girly Girl Gai Mattiolo That`s Amore! Gai Mattiolo Exotic Paradise LEI Hawaiian Vanilla Nina Ricci Le Paradis de Nina Il Profvmo Chocolat Frais