Marki » R S » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Hippie Holidaze Smell Bent dla kobiet i mężczyzn

Hippie Holidaze Smell Bent dla kobiet i mężczyzn

Hippie Holidaze marki Smell Bent to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Hippie Holidaze został wydany w 2009 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Brent Leonesio. Perfumy zawierają takie składniki, jak tangeryna, klon i paczula.

Tangeryna Klon Paczula

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Hippie Holidaze by Smell Bent.

Hippie Holidaze Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Smell Bent Hippie Holidaze, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Smell Bent Hippie Holidaze, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Hippie Holidaze marki Smell Bent. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Hippie Holidaze marki Smell Bent reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Keiko Mecheri Les Nuits D'Izu Guerlain Eau de Cologne du 68 Cerruti Image Woman Benetton B. Clean Soft Maitre Parfumeur et Gantier Sanguine Muskissime Fragonard Cologne Grand Luxe Marc Jacobs Splash - The Grapefruit 2008 Miller Harris Fleurs de Bois Tommy Hilfiger Tommy Summer 2007 Lacoste Booster Bond No 9 Eau de New York Calvin Klein CK One