Marki » R S » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Hippie Holidaze Smell Bent dla kobiet i mężczyzn

Hippie Holidaze Smell Bent dla kobiet i mężczyzn

Hippie Holidaze marki Smell Bent to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Hippie Holidaze został wydany w 2009 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Brent Leonesio. Perfumy zawierają takie składniki, jak tangeryna, klon i paczula.

Tangeryna Klon Paczula

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Hippie Holidaze by Smell Bent.

Hippie Holidaze Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Smell Bent Hippie Holidaze, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Smell Bent Hippie Holidaze, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Hippie Holidaze marki Smell Bent. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Hippie Holidaze marki Smell Bent reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Keiko Mecheri Mulholland Bogner Bogner Man Classic Summer Edition Creative Universe Beth Terry Element of Surprise Jo Malone Verbenas of Provence Tommy Bahama Set Sail St. Barts for Men Ayala Moriel Arsenal Penhaligon`s Eau de Verveine Guerlain Aqua Allegoria Mandarine Basilic Acorelle Jardin des Thes Roger & Gallet Jean Marie Farina Extra Vieille La Bouquetiere La Coquette JoAnne Bassett Reveiller