Marki » R S » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Hippie Holidaze Smell Bent dla kobiet i mężczyzn

Hippie Holidaze Smell Bent dla kobiet i mężczyzn

Hippie Holidaze marki Smell Bent to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Hippie Holidaze został wydany w 2009 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Brent Leonesio. Perfumy zawierają takie składniki, jak tangeryna, klon i paczula.

Tangeryna Klon Paczula

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Hippie Holidaze by Smell Bent.

Hippie Holidaze Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Smell Bent Hippie Holidaze, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Smell Bent Hippie Holidaze, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Hippie Holidaze marki Smell Bent. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Hippie Holidaze marki Smell Bent reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Gianfranco Ferre Gianfranco Ferre Bergamotto Marino Tommy Hilfiger Tommy Summer 2007 Puma Puma Limited Edition Man Air-Val International Finding Nemo Miller Harris Le Petit Grain Frederic Malle Bigarade concentree Fragonard Les Naturelles: Verveine Lulu Castagnette Indomptee Xerjoff Fiore d`Ulivo Sage Machado Sage & Citrine Antonio Miro Colonia Nobile 1942 Estroverso