Marki » R S » orientalno - waniliowe « Grupy

Helen Carnate Smell Bent dla kobiet

Helen Carnate Smell Bent dla kobiet

kakaowy
Helen Carnate Smell Bent dla kobiet Zdjęcia

Helen Carnate marki Smell Bent to orientalno - waniliowe perfumy dla kobiet. Helen Carnate został wydany w 2010 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak wetyweria, piżmo, mandarynka i meksykańska czekolada.

Wetyweria Piżmo Mandarynka Meksykańska czekolada

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Helen Carnate by Smell Bent.

Helen Carnate Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Smell Bent Helen Carnate, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Smell Bent Helen Carnate, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Helen Carnate marki Smell Bent. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Helen Carnate marki Smell Bent reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - waniliowe
Chopard Casmir Comptoir Sud Pacifique Vanille Coco L`Erbolario Vaniglia e Zenzero Trance Essence Genie in a Bottle The Body Shop Vanilla Liz Claiborne Spark L`Occitane en Provence Eau Maman & Bebe Perfumer`s Workshop Samba Kiss Man Creed Sublime Vanille Laurence Dumont Vanille Patchouli 1000 Flowers Reglisse Noire Social Creatures Frankfurt Kitchen