Marki » R S » orientalno - waniliowe « Grupy

Gelty Pleasures Smell Bent dla kobiet i mężczyzn

Gelty Pleasures Smell Bent dla kobiet i mężczyzn

Mam: 1

kakaowy

Gelty Pleasures marki Smell Bent to orientalno - waniliowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Gelty Pleasures został wydany w 2009 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Brent Leonesio. Perfumy zawierają takie składniki, jak meksykańska czekolada i ambra.

Meksykańska czekolada Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Gelty Pleasures by Smell Bent.

Gelty Pleasures Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Smell Bent Gelty Pleasures, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Smell Bent Gelty Pleasures, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Gelty Pleasures marki Smell Bent. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Gelty Pleasures marki Smell Bent reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - waniliowe
Hugo Boss Deep Red Davidoff Good Life Comptoir Sud Pacifique Vanille Coco Comptoir Sud Pacifique Vanille Pineapple Comptoir Sud Pacifique Coco Extreme Keiko Mecheri Gourmandises Laura Mercier Eau Gourmande Creme Brulee Christian Dior L`Elixir Hypnotic Poison Demeter Fragrance Always Sexy Demeter Fragrance Hershey’s Special Dark Yves Rocher Noix de Coco de Malaisie UNTITLED UNTITLED No. 2 by Tristan Brando