Marki » R S » aromatyczno - przyprawowe « Grupy

Elf-Fulfilling Prophecy Smell Bent dla kobiet i mężczyzn

Mam: 3 Chcę: 3

cynamonowy
tytoniowy

Elf-Fulfilling Prophecy marki Smell Bent to aromatyczno - przyprawowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Elf-Fulfilling Prophecy został wydany w 2009 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak cynamon, tytoń i nuty drzewne.

Cynamon Tytoń Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Elf-Fulfilling Prophecy by Smell Bent.

Elf-Fulfilling Prophecy Recenzje Perfum

Pozzzziomka
Pozzzziomka

Obłędny piernik, tak prawdziwy, lekko wytrawny, aromatyczny.
Super wypiek, bardzo naturalistyczny, mega trwały, najbardziej udany SB z dotychczas poznanych - szkoda, że tak ciężko go zdobyć, ja mam już tylko resztkę.
To zupełnie inny piernikowy zapach niż zapach Niny.
Tam są pierniczki, słodkie pierniczki, tu piernik i do tego taki realny, nuty drzewne i tytoniowe nadają mu takiej surowości, dystansu i dobrze, nie jest słodko.
Piernik wytrawny z odpowiednią ilością cynamonu.
Polecam poznanie, wart uwagi.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Smell Bent Elf-Fulfilling Prophecy, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Smell Bent Elf-Fulfilling Prophecy, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Elf-Fulfilling Prophecy marki Smell Bent. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Elf-Fulfilling Prophecy marki Smell Bent reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - przyprawowe
Estée Lauder Pleasures For Men Police Uomo Police Sergio Tacchini Sport Ego Acqua di Parma Colonia Assoluta In Villa Adidas Adidas Ice Dive O Boticario Carpe Diem Demeter Fragrance Fresh Ginger Diptyque L`Eau de Tarocco Rasasi Blue For Men Etat Libre d`Orange Sex Pistols Demeter Fragrance Gingerale CnR Create Sagittarius for Men