Marki » R S » drzewno - przyprawowe « Grupy

Dr. Dreidel Smell Bent dla kobiet i mężczyzn

Dr. Dreidel Smell Bent dla kobiet i mężczyzn

Miałem: 1

Dr. Dreidel marki Smell Bent to drzewno - przyprawowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Dr. Dreidel został wydany w 2010 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Brent Leonesio. Perfumy zawierają takie składniki, jak nuty drzewne, dzięgiel i.

Nuty drzewne Dzięgiel

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Dr. Dreidel by Smell Bent.

Dr. Dreidel Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Smell Bent Dr. Dreidel, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Smell Bent Dr. Dreidel, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Dr. Dreidel marki Smell Bent. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Dr. Dreidel marki Smell Bent reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - przyprawowe
Celine Celine Rochas Rochas Man Davidoff Adventure Parfums Elite Elite Silver Limited Edition for Him Azzaro Acteur Comme des Garcons Comme des Garcons 2 Silver Words MDCI Parfums Ambre Topkapi Bijan Bijan VIP Jaguar Jaguar Performance Roberto Vizzari Vizzari Homme Paul Smith Paul Smith Man 2 Xerjoff Nio