Marki » R S » orientalno - waniliowe « Grupy

Disco Nap Smell Bent dla kobiet i mężczyzn

Mam: 1

kokosowy
Disco Nap Smell Bent dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Disco Nap marki Smell Bent to orientalno - waniliowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Disco Nap został wydany w 2012 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Brent Leonesio. Perfumy zawierają takie składniki, jak wanilia, ambra, migdał, kokos i piżmo.

Wanilia Ambra Migdał Kokos Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Disco Nap by Smell Bent.

Disco Nap Recenzje Perfum

karinawu
karinawu

Kupilam z ciekawosci,nie szaleje za kokosem w perfumach.
Ani za wanilia.
Ale ten zapach naprawde mi sie bardzo podoba.
Czuje kokosa z migdalem i wanilia,ale ta wanilia jest bardzo prawdziwa,realna, inna niz te,ktore dotychczas poznalam w zapachach.
Nagle stwierdzilam,ze ten zapach z czyms mocno mi sie kojarzy,ze go znam,ale nie z innych perfum.
I eureka. Dokladnie tak pachna kokosowe kadzidelka,ktore kiedys kupowalam do domu...Brzmi nieciekawie? Skad, bo to zapach tych kdzidelek w najlepiej pojetym wydaniu.
Kadzidla nie ma w skaldzie,ale naprawde jest mocno wyczuwalne.
Pytalam domownikow (nie podajac skladu);odpowiedzi: kokos i kadzidlo.Najkrocej.
Bardzo naturalny,cieply,przyprawowy,ale nie ulepny.
Charakterny.
Wsrod orientalnych jeden z ciekawszych,jakie poznalam:)
Bardzo trwaly przy tym;)

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Smell Bent Disco Nap, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Smell Bent Disco Nap, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Disco Nap marki Smell Bent. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Disco Nap marki Smell Bent reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - waniliowe
Chopard Wish Comptoir Sud Pacifique Vanille Peach Demeter Fragrance Banana Flambee L`Erbolario Mandorla Demeter Fragrance HOTKISS Sweet Talker L`Artisan Parfumeur Havana Vanille Yves Rocher Noix de Coco de Malaisie Corine de Farme M'zelle Creme Brulee Ralph Lauren Big Pony 2 Damien Bash Parfum Lucifer Sin Faberlic Chocolate Story Strange Invisible Perfumes Elektrou